Привіт друзі.
Хочу з вами поділитись першими спробами сплести кашпо для квітів. Про свої помилки й результат.
В інстаграмі я стежу за дівчиною, на ім'я Таня, яка разом з чоловіком вирощує квіти й не лише. І в неї на сторінці побачила майстер-клас з виготовлення кашпо для квітів. Оскільки я придивлялась до кашпо ще минулого року, але ціна зупинила мене на етапі цікавості. Тому цього року я вирішила, що спробую сплести сама. Бо і кашпо хочу і процес плетіння мене заспокоює. Та вчитись чомусь новому - це завжди корисно.
Не зважаючи, що Таня гарно все пояснює, я допустилась певних помилок, які помітно на результаті та й ускладнюють процес.
Перша помилка - обрана невідповідна тара (в мене це 8 л відро), зроблене з матеріалу, який при свердлінні інколи тріскав. Тому краще обирати відра з більшим вмістом силікону.
Друга помилка - це туго затягнуті вертикальні прути з ротанга, через це важко було просовувати горизонтальне плетіння.
Третя помилка. Краще обирати відра чорного чи такого ж кольору як ротанг, бо в мене посвідчується колір відра і плетіння виглядає не так красиво.
Четверта помилка. Якщо закінчення робити косичку, то дожину стрічок треба збільшувати.
Перше кашпо в мене вийшло дуже туге, а от друге з залисинами.
Собівартість важко порахувати, бо ротанга в мене ще дуже багато залишилось. Відро купувала за 80 грн, 1 кг ротанга півмісяць 6 мм - 170 грн. На кашпо 8 л йде приблизно 600 гр ротанга.
Для того, щоб зробити кашпо вам знадобляться такі підручні матеріали: тара, ротанг, шурупокрут або дриль зі свердлом 8 мм, маркер, кравецький метр, ножиці або кусачки. І обов'язково бажання.
А ось мої петунії, які ще ніяк не розміщу на підвіконня.
Цього року я стригла петунії, обстригала перші квіти, щоб прокидались бокові пагони і петунія кущилась.
Ось наочно можна подивитись на скільки розрісся один кущ петунії.
Звичайно біло шкода обрізати кущ повний квітів, але результат себе виправдав.
Але ще в нас зараз дощова погода кілька останніх днів, і я не догледіла (не придбала хімії) і мені слимаки з'їли практично усі жоржини і ряд майорів і чорнобриців. 😞
На фото можете побачити, що залишилось від них.
В нас страшна проблема з рудими слимаками, які в дощову погоду, з'їдають і розсаду і плоди.